ליסינג פרטי

רוב האנשים חושבים כאשר מדובר על נושא ליסינג פרטי אז הכוונה היא למשהו שחברות גדולות ותאגידים שונים עוסקים בו ופה בדיוק הטעות של אותם אנשים. כיום ניתן לראות שינוי גדול מאד בכל נושא הליסינג. תופעת ליסינג פרטי היא תופעה המאפשרת לכל אדם ליהנות מרכישה של רכב באופן ידידותי מאד.

ליסינג היא שיטה המאפשרת, לאנשים הבאים לרכוש רכב, רכישה של רכב ללא גיוס כל ההון והערך שלו בבת אחת. בעסקת הליסינג האדם הרוכש את הרכב נהנה מהרכב תוך כדי תשלומים חודשים עבור של ערכו של הרכב.

מה זה בכלל ליסינג פרטי ?

ליסינג פרטי בדרך כלל מתבצע בתהליך הבא – הלקוח משלם תשלום ראשון המהווה מקדמה ( בדרך כלל המקדמה מהווה שליש מערך הרכב ), לאחר התשלום על המקדמה הלקוח מקבל את המפתחות של הרכב. מרגע הזה ועד תום תקופת עסקת הליסינג הפרטי ( בדרך כלל 3 שנים ) .

שוק הליסינג הפרטי מהווה פוטנצאל אדיר לכל השוק הפרטי. תחשבו על האפשרות הבאה: כל אדם פרטי יכול לקום בוקר אחד ולהחליט שהוא רוכש רכב לעצמו דרך עסקת ליסינג פרטי. בנוסף, לאנשים הפרטיים היכולים לעשות עסקה זו מצטרפים אליהם כל בעלי העסקים הקטנים והאנשים העצמאיים. כל אנשים אלו יכולים להרשות לעצמם עסקת ליסינג פרטי. הדבר מגדיל משמעותית את האפשרות לכמות מכירת רכבים רבה הרבה יותר. יש יותר קהל וכך יש יותר ביקוש למוצר. כמות המשתמשים ברכב וכמות צרכני הרכב עולה משמעותית והדבר בא לטובתנו האזרחים מפני שכמות גדולה יותר של ביקוש ומשתמשים תביא לתחרות גדולה יותר וכך גם להורדה של מחירים מצד חברות הרכב.

דוגמה טובה לעליה מסיבית בתחום הליסינג ניתן לראות בידידתנו ארצות הברית. ניתן לראות עליה משמעותית בכל עולם הרכב – רכישה של רכבים, התעניינות, תערוכות ועוד. בארצות הברית יש נתח שוק של כ- 80 אחוז ליסינג זהו נתון מדהים המראה על עליה בכמות המכוניות. כמו כן עסקה זו טובה ללקוח שכך יכול לקנות רכב גם בזול יותר וגם בשיטה נוחה יותר כמו כן, שיטה זו גם טובה לחבר הרכב שכן מעלה את כמות המכירות שלה וכך את כמות ההכנסות שלה.

ליסינג פרטי – למי זה כדאי

עסקת ליסינג פרטי היא עסקה מדהימה ובעיקר נוחה. עסקה זה לא מתאימה לכל סוג של קהל. עסקה זו נועדה כדי לתת מענה בעיקר לקהל הפרטי. אם אתם בעל חברה גדולה או ארגון גדול אין טעם לרכוש רכב בעסקת ליסינג פרטי, בשביל ארגונים גדולים וחברות יש עסקאות ליסינג שונות המציאות מגוון שרותים ניתן לעשות את עסקת ליסינג תפעולי או ליסינג לעסקים וכדומה. ליסינג פרטי היא עסקה המתאימה בעיקר לאנשים פרטים אנשים משפחה שלא יכולים להרשות לעצמם לשלם בבת אחת סכום כל כך גדול עבור רכב. החל מאנשים פרטים, לאנשי עסקים קטנים, עצמאיים, אנשי משפחה, סטודנטים ועוד כל אלה ועוד יוכלים לעשות את עסקת הליסינג הפרטי ולהתחיל ליהנות מהרכב החדש שלהם. כל אדם היכול להרשות לעצמו לשלם תשלומים חודשים עבור הרכב החדש שלו יכול לעשות את עסקת הליסינג.

הוספת מאמר לאתר?

פרסום בגוגל פרסום בגוגל