קורס אימון אישי

ענף הספורט עבר שינויים משמעותיים בשנים הארונים, הענף התפתח לכיוונים והגדרות חדשות שלא השתמשנו בעבר כגון קוצ’יניג, אימון אישי, הכשרה, פיתוח ועוד.

ענף הספורט מדבר רבות על תחום קורס אימון אישי שתופס יותר ויותר תאוצה, אנשים היום יותר מתעניינים ושואלים על קורס זה.

מהו קורס אימון אישי

קורס אימון אישי הוא קורס כמו שאר הקורסים. יש לוח זמנים ומשפגשים ידועים מראש. יש פרק זמן מוגדר לקורס. הקורס הינו בעל מטרות שמציבים למתאמנים וכמובן שעל המאמן לדאוג ולכוון להשגת המטרות והיעדים. קורס אימון אישי עוזר לאנשים להכיר את עצמם יותר לעומק וככה לפתור בעיות במקומות שהם מתקשים בהם. אנשים שהולכים לקורס זה הם אותם אנשים הרוצים לשפר את הביטחון העצמי שלהם ולשפר את היכולת האישית שלהם וזאת בכדי ליעל ולהגיע לאפקטיביות מקסימלית בחיי היום יום. קורס אימון אישי הוא קורס המתאים לכל אדם הרוצה לעשות שינויי ולפרוץ לדרך חדשה בתחומי החיים השונים כגון עבודה, אישי, זוגי, עסקי ועוד.

בזמן קורס האימון האישי המאמן מדריך ומלווה את המתאמנים , נותן דגשים ותמיכה. המאמן של הקורס הוא האחראי על המתאמנים ועל הקבוצה. על המאמן של קורס אימון אישי לתת יעדים ולתאם ציפיות מול המתאמנים.

קורס אימון אישי יצליח בעזרת כמה פרמטרים חשובים והם:

  • מוטיבציה – כל הצדים המשתתפים בקורס חייבים להגיע עם מוטיבציה אחרת אין ספק שהקורס לא יצליח. על המאמן ועל המתאמנים להיות בעלי רצון להשתתף בקורס, זה הצעד הראשון להצלחה בקורס.
  • תאום ציפיות – פרמטר זה הוא חשוב כדי למנוע הפתעות לא רצויות. יש לתאם ציפיות עוד בתחילת הקורס על המפגשים העתידים על תקות הקורס וכמה זמן הוא ימשך.
  • מקצועיות ועקשנות – סעיף זה מוטל בעיקר על המאמן. המאמן חייב להיות כל הזמן עם “היד על הדופק” . הוא כל הזמן צריך להביא עניין למתאמנים, כל הזמן לגרות אותם וזאת כדי שלא ישתעממו בקורס. על המאמן להתעקש כל הזמן על מטרות הקורס ולהראות מקצועיות ועמידה ביעדים.

לימודי אימון אישי נותנים אמצעים מקצועיים ביותר להתמודדות יום יומים עם קשיים. בעזרת הקורס המתאמנים לומדים להכיר את המקומות שבהם הם מתקשים או חסרי ביטחון וכך לאט לאט מתגברים על הקשיים האלו. הקורס מקנה “ארגז כלים” אותו המשתתפים יכולים “לשלוף” בכל עת ובכל מקום. בעזרת הקורס תוכלו לקדם כל מטרה בחייכם גם אם הדרך אליה ממש קשה. בעזרת קורס אימון אישי תרכשו אמצעים כגון שפה, גישה, מיומנות, מקצוע ועוד וכך תוכלו להגיע ליעדים שלכם.

הוספת מאמר לאתר?

פרסום בגוגל פרסום בגוגל